Skip to the content

Vi sidder klar til at hjælpe dig

Har du spørgsmål til os eller en forespørgsel på vores produkter,
så er du altid velkommen til at kontakte os.

Profil Værktøj A/S
Tjelevej 38, 7400 Herning

Tlf: +45 9626 1400
Fax: +45 9626 1401
E-mail: info@p-v.dk

Åbningstider:
Mandag til torsdag: 8.00 - 16.30
Fredag: 8.00 - 14.00

 

Jens Brandt
Salg / Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 25372122
jeb@p-v.dk

    

Rasmus Nørgaard
Salg / Sønderjylland og Fyn
​Mobil: +45 61728032
rasmus@p-v.dk

    

Flemming Sindt
​Salg / Sjælland og øerne
Mobil +45 61728033
flemming@p-v.dk

    

Peter Leerhøy
Intern salg
pet@p-v.dk

   

Holger Ottosen
Intern salg
holger@p-v.dk

    

Torben Sørensen
Indkøb
torben@p-v.dk

  

Peter Olsen
Regnskab
peter@p-v.dk

  

Find Lynge
Lager
find@p-v.dk

   

Alexander Poulsen
Elev
alexander@p-v.dk

   

Kasper Christensen
Administrerende direktør
kasper@p-v.dk

   

Malene Arvad
Marketing / grafiker
malene@p-v.dk

Lotte Tvistholm
Økonomielev
lotte@p-v.dk

Har du brug for hjælp?

Vi sidder klar. Ring på 9626 1400 eller skriv til info@p-v.dk