Skip to the content

Vi sidder klar til at hjælpe dig

Har du spørgsmål til os eller en forespørgsel på vores produkter, så er du altid velkommen til at kontakte os.

Profil Værktøj A/S
Tjelevej 38, 7400 Herning

Tlf: +45 96261400
Fax: +45 96261401
E-mail: info@p-v.dk

Åbningstider:
Mandag til torsdag: 8.00 - 16.30
Fredag: 8.00 - 14.00

 

Jens Brandt
Salg / Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 25372122
Mail: jeb@p-v.dk

    

Rasmus Nørgaard
Salg / Sønderjylland og Fyn
​Mobil: +45 61728032
Mail: rasmus@p-v.dk

    

Flemming Sindt
​Salg / Sjælland og øerne
Mobil +45 61728033
Mail: flemming@p-v.dk

    

Peter Leerhøy
Intern salg
Mail: pet@p-v.dk

   

Holger Ottosen
Intern salg
Mail: holger@p-v.dk

    

Torben Sørensen
Indkøb
Mail: torben@p-v.dk

  

Peter Olsen
Regnskab
Mail: peter@p-v.dk

  

Find Lynge
Lager
Mail: find@p-v.dk

   

Alexander Poulsen
Elev
Mail: alexander@p-v.dk

   

Kasper Christensen
Administrerende direktør
Mail: kasper@p-v.dk

   

Har du brug for hjælp?

Vi sidder klar. Ring på 96261400 eller skriv til info@p-v.dk